Nauja

Plazmos CNC kontrolierius ir THC XPTHC-4H fakelas aukštis valdiklio jutiklis ekonomiškai efektyvus sprendimas

€338.58

Į krepšelį


SKU: #v3106

Prieinamumas: Yra sandėlyje

Būklė: Nauja

Specifikacija

  • Modelio Numeris: 2100
  • Prašymas: CNC pjovimo

Žmogus-Mašina-Dialogo programinės įrangos ir Profesinės Hot Key dizaino, lengvai pjovimo operacijos, patogi, kaip Hypertherm KRAŠTO valdytojas. 2)Multi-language file system ir meniu, ir meniu gali būti įjungtas tik vienas raktas. 3)DSP core gali valdyti mašiną judėti dideliu greičiu tiksliau, stabiliai ir mažai triukšmo. 4) tolimojo nuotolinio valdymo pultas gali valdyti mašiną, judėti į priekį ,atgal, kairėn, dešinėn ir pjovimo paleisti, sustabdyti ir pan. (neprivaloma konfigūracija). 5) Paramos PAV kodas (G kodas) ir įvairių FastCAM、FreeNest、SmartNest、IBE programinės įrangos. 6) kompaktiškas klaviatūros dizainas ir lengva įvesties failai. 7) Operacijas, tokias kaip Proporcingai padidinti, Pasukti, Veidrodis, Matrica, ekranas, Plieno plokštės kampo reguliuoti.....visus turimus ir profesionalus sprendimas CNC kontrolierius. 8) Koordinačių sistemą galima pritaikyti remti dviejų matmenų koordinuoja visų aštuonių rūšių. 9) Visų įvesties ir išvesties prievado tipą ir skaičių gali būti pritaikytas (normaliai atviras arba paprastai uždarytas)10) Sistema Savarankiškai diagnozuoti lengvai problemų šalinimas. 11) visos funkcijos ir metodai gali atnaujinti internete 12 ) Importo ir eksporto failus pagal vieną arba visus failus. 13) palaiko Liepsnos, Plazma, Dulkių piešti ir Demonstravimo keturių rūšių režimu. 14) Liepsnos ir Plazmos yra atskirtos kontrolės IO uostų. 15) Paramos THC, dviejų lygių įkaitinkite, trijų lygį, pierce ugnies režimu. 16) plazminius atsiliepimus, padėties nustatymo atsiliepimus, automatiškai išsijungs, lanko ne kampinis. 17) Paramos krašto pjovimo.plazmos CNC kontrolierius ir THC XPTHC-4H už ekonomišką sprendimą dėl Plamsa pjovimo

CNC KONTROLIERIUS HYD2100: 1PC

THC XPTHC-4H: 1PC

Tai yra CNC kontrolės vidutinio dydžio lentelė ( 1.2*1,5 m, 1.5*2,5 m) pjovimo mašina paketas apima atlikite dalys,

1. 2-ašis valdytojas 2100, parama multi-language: Rusija kalba, Korėja kalba, Ispanija kalbos ir t. t.... . 1) 7 colių 800*680 taškų spalvotas LCD.Jis gali išsaugoti įkaitinkite laiko storio plieno skardos. 18) Judėjimo greitis gali būti realaus laiko greitėjimo, lėtėjimo. 19) Pagal plokštės storį, pjovimo greitis yra automatiškai riboja greitį į kampą, veiksmingai užkirsti kelią daugiau nei deginti. 20)Dinaminis/static iliustracija procesas, grafika zoom in / out, dinamiškai stebėjimo cut-off point pagal mastelį narė. 21)Automatiškai įsiminti darbo padėtis ir paskutinis pjovimo tašką, kai maitinimą. 22) "Pjovimo kompensuoti" funkcija galima išvengti atliekų plieno plokštė, kai lizdų plokštės yra apskaičiuota neteisingai. 23)nustatyti skirtingus administravimo institucija ir atitinkamą slaptažodį, kad būtų apsaugoti interesus vadybininkai.

2. Savarankiškas lanko įtampa fakelas aukščio reguliatorius XPTHC-4H, paremti bet CNC kontrolierius ir visi Plazmos.XPTHC-4H palaiko beveik visi plazmos karpymo rinkos, pavyzdžiui, Hypertherm, Šilumos Dinamika... Ir jis palaiko visus CNC pjovimo valdytojams dėl rinkos, pavyzdžiui, Hypertherm, Burny pramonės lygio valdikliai arba Mach3 toks "PASIDARYK pats" kontrolieriai, nes XPTHC-4 gali pradėti Auto Aukštis kontrolė su arba be Auto įjungti signalą iš CNC.Bet su Auto įjungti/išjungti signalą iš CNC, THC turėtų dirbti geriau.

Žymos: maišos thc, cnc nc studija, grbl cnc, pjovimo plazma, cnc router, plazmos fakelas aukštis, cnc jutiklis įrankis, plazmos thc, cnc plazmos thc, "linux" cnc plazmos thc.