10vnt/daug CD74HC4067 16-Kanalo Analoginio Skaitmeninio Multiplexer Breakout Valdybos Modulis Arduino

€3.61 €3.43

Į krepšelį


SKU: #v4586

Prieinamumas: Yra sandėlyje

Būklė: Nauja

Specifikacija

  • Išsklaidymo Galia: 1
  • Prekės Pavadinimas: WC
  • Tipas: Įtampos Reguliatorius
  • sąlyga: Naujas
  • Prašymas: Kompiuteris
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Maitinimo Įtampa: 1

Šis breakout laive labai patogu 16-Channel Analog/Digital Multiplexer/Demultiplexer CD74HC4067. Šis lustas yra kaip valdymo ratuką - tai viduje maršrutų bendros pin (COM schemoje, SIG valdybos)į vieną iš 16 kanalo kaiščius (CHANxx).Jis veikia su tiek skaitmeniniai ir analoginiai signalai (įtampa negali būti didesnis nei VCC), ir ryšius funkcija bet kuria kryptimi.Jį kontroliuoti, sujungti 4 skaitmeniniai išėjimai į lustu adresą, pasirinkite smeigtukai (S0-S3), ir siųsti jį dvejetainis adresas kanalą, kurį norite (žr. duomenų lapo informaciją).Tai leidžia jums prijungti iki 16 jutikliai į savo sistemą naudojant tik 5 kaiščiai!

Kadangi mux/demux taip pat dirba su skaitmeninių signalų, jūs galite naudoti ją vamzdis TTL lygio serijos duomenų arba iš kelių įrenginių.Pavyzdžiui, galite naudoti jį prijungti TX kaiščiai 16 prietaisų vienu RX pin dėl jūsų mikrovaldiklis.Tada galite pasirinkti bet kurį vieną iš tų 16 prietaisai klausytis.Jei norite, dvipusio ryšio, galite pridėti antrą valdybos nukreipti mikrovaldiklis s TX linija, 16 prietaiso RX lines.By naudojant keletą lentų, galite sukurti panašią tvarką, I2C, SPI ir kt.

Vidaus jungikliai yra dvikryptis, parama įtampa tarp žemės ir VCC, turi mažai riedėjimui ir žemas off nuotėkį ir užkirsti kelią crosstalk, atlikti pertraukos-prieš-padaryti pereiti.Valdyba taip pat pertraukas lusto įjungti pin, kuri, kai varomas didelis, bus visiškai atsijungti nuo bendros pin (visi išsijungia).

Žymos: 4 multiplexer, saugiklis multiplexer, arduino mega 2560 ch340, atmega2560 ic, arduino "bluetooth" kontrolės, arduino nano, arduino prijungti, orico multiplexer, 74hc4067, tqfp100.